#
  • 02155580061
  • تهران - خیابان خیام شمالی -نرسیده به چهارراه گلوبندک - ساختمان 999 - طبقه اول - واحد 10

مجموعه ای شگفت انگیز از برترین رایحه ها

ClassPerfume

دخترک جوان گفت : راز جاودانگی اینجاست...

از رز ، مریم ، بابونه و یاس تا ترنج و ماندارین و میوه اژدها ؛ از شوری دریا تا شیرینی عسل ؛ از نسیم دلپذیر صبحگاهان مدیترانه ، تا خنکای دره های کشف نشده کوهستان های شرق دور ؛ از عنبر و مشک و ماسالاچای و ادویه جات بازار هند ، تا عرق گل های وحشی آلپ ؛ همه و همه آنجا بود . دخترک جوان گفت پس سال ها شوالیه ها بدنبال اکسیر جاودانگی در نقاطی اشتباه به جستجو میپرداختند ؟
جادوگر به نشانه تایید لبخند زد!

#
#

وقتی وارد شد ، صدایی از کسی شنیده نمیشد!

زمستان بود . در داخل کلبه بوی چوب سوخته نراد وحشی پیچیده بود . وقتی وارد کلبه چوبی شد اولین نشانه ورودش بوی تند سیگارپیچ کوبایی اش بود که تلخی و تندی اش لذت بخش مینمود .
بوی کت چرم خیس از برف های زمستان که در کنار آتش در حال خشک شدن بود به رایحه های قبلی اضافه میشد و مشام همه مسافران سرگردان این کلبه موقت زمستانی را پر میکرد . اضافه کنید رایحه قهوه و کمی الکل.
کسی چه میدانست ، شاید این رایحه ها آخرین خاطره های ثبت شده در ذهن چوبین کلبه ای بود که چندی دیگر با 12 مرد در زیر اولین بهمن زمستانی کوهستان مدفون میشد!

رایحه ، زیباترین پوشیدنی تاریخ

نت به نت آمیختیم رایحه ها را تا بدرخشی ، لذت ببر

طراحی مجموعه ClassPerfume مربوط به سال های 2015 و 2016 میشود . بر آن شدیم تا مطابق با استانداردهای بین المللی ، رایحه هایی زیبا و منطبق بر سلیقه مردمان مدرن امروز طراحی و تولید کنیم . مواد اولیه عطری از معتبرترین سورس های اروپایی با بالاترین کیفیت انتخاب شد . بسته بندی های زیبا توسط طراحان زبده گرافیک کشور انجام شد و آنچه امروز به عنوان کلکسیون ClassPerfume در اختیار شماست به وجود آمد .
این مجموعه منحصر به فرد با طیف متنوعی از گروه های بویایی ، از چایپری و زمینی و دودی تا گلدار و میوه ای و دریایی برای آقایان و خانم ها عرضه شده و در فروشگاه های معتبر عطر و ادکلن کشور در معرض فروش است .
رایحه پوشیدنی نامرئی ایست که معرف دیسیپلین و توجه فرد به جرییات است . از این پوشیدنی نامرئی اما مهم ساده نگذریم.

ClassPerfume

طراحی شده برای سلیقه ایرانیان

For Men

For Women

For Women

For Women

For Women

For Men

For Women

For Men

For Women

For Women

For Women

For Women

For Men

For Women